Hradišťský šestikilák 2015 - první část vstupních testů do SCM

10. 01. 2016 Tomáš Klíma Články 2079x 0

 

 

V sobotu 10. října 2015 se na řece Moravě v Uherském Hradišti konal další ročník Hradišťského šestikiláku, který byl i letos jednou ze dvou částí vstupních testů do Sportovního centra mládeže.

S nástrahami trati (velké množství zatáček a projetí trati co nejoptimálnější dráhou) se museli vypořádat veslaři ze všech koutů České republiky. Bohužel se k nástrahám trati přidalo také značně nevlídné počasí – celodenní  mrholení a teplota kolem 50C a tak to pro všechny závodníky, ale i trenéry, rozhodčí a ostatní účastníky byla zkouška velmi kvalitní.

Z našeho klubu si nejlépe s nástrahami tratě poradila dvojka bez kormidelnice juniorek Romana Illeová a Klára Dvořáková, které dokončily svůj závod na skvělém třetím místě, v čase 25:13,4 min.

V závodě skifů juniorek přijela na 5. místě Natálie Marie Jurková, čas 25:54,4 min. a vytvořila si tak dobrý základ pro opětovný postup do SCM.

Letos nově vytvořená dvojka bez kormidelníka juniorů Jan Vochoska a Jan Šimkovský si s tratí poradila také velmi dobře a nejlepším časem ze všech třeboňských veslařů 22:56,6 min. obsadila velmi pěkné 7. místo.

Další dospělí, juniorští a dorostenečtí veslaři se do první desítky nedostali.

15. místo   skif muži     František Klíma,  čas 24:36,4 min.

17. místo  skif junioři    Adam Čupita,     čas 24:23,1 min.

18. místo skif dorostenky (ročník 2000)  Karolína Kolářová,  čas 28:21,2 min.

21. místo dvojka bez junioři  Radek Růžička, Tomáš Kohout, čas 24:04,0 min.

24. místo skif dorostenci (ročník 2000) Karel Pecha, čas 26:01,3 min.

27. místo skif dorostenci (ročník 2000) Petr Kojan,   čas 26:13,3 min.

32. místo skif juniorky Eva Klímová, čas 29:15,1

 

Ve vložených závodech dorostenců a dorostenek ročník 2001 (s vesly typu Macon) jsme byli také velmi úspěšní:

3. místo skif dorostenek (ročník 2001)  Hana Klímová,       čas 27:28,3 min.

4. místo skif dorostenců (ročník 2001)  Martin Januška,     čas 26:57,0 min.

12. místo skif dorostenců (ročník 2001)  Kamil Janoušek,  čas 28:44,0 min.

13. místo skif dorostenců (ročník 2001)  Vojtěch Pešek,  čas 28:46,1 min.

 

 

 

 

Aktuality

07. 02. 2024

Výroční členská schůze 15.3.2024

Výbor veslařského oddílu TJ Jiskra Třeboň zve všechny členy veslařského oddílu na výroční členskou schůzi, která se bude konat dne 15.3.2024 v 18:00 v klubovně veslařského...Více zde

18. 01. 2023

Výroční členská schůze

Výbor veslařského oddílu TJ Jiskra Třeboň zve všechny členy veslařského oddílu na výroční členskou schůzi, která se bude konat dne 3.3.2023 v 18:00 v klubovně veslařského...Více zde

13. 10. 2022

Pozvánka na veslařskou žábu

V sobotu 22.10.2022 se bude konat tradiční veslařská Žába. Pozvánku naleznete v sekci ke stažení.   Všichni jsou srdečně zváni.Více zde

24. 08. 2022

Třeboňská regata 2022 - vyhodnocení

V pátek 19.8.2022 se na rybníku Svět v Třeboni uskutečnil 1. ročník Třeboňských Beach sprintů. Jedná se o novou disciplínu, která by se měla stát součástí olympijského programu...Více zde

01. 07. 2021

Dotační titul 2021

Podpora talentované veslařky Simony Kohoutové a její přípravy na MS U23 Simona Kohoutová je v roce 2021 finančně podporována jikočeským krajem v rámci...Více zde

19. 08. 2022

Startovní listina Třeboňská regata 2022

V sekci "soubory ke stažení" naleznete startovní listinu Třeboňské regaty 2022 po schůzce.Více zde

01. 06. 2022

Vyhodnocení projektu

Cílem projektu byla podpora a zajištění kvalitních tréninkových podmínek pro juniorskou reprezentantku z let 2019 a 2020 Simonu...Více zde

25. 02. 2022

Výroční členská schůze

Výbor veslařského oddílu TJ Jiskra Třeboň zve všechny členy veslařského oddílu na výroční členskou schůzi, která se bude konat dne 11.3.2022 v 18:00 v klubovně veslařského...Více zde

09. 11. 2021

Rekonstrukce 2021

 V termínu 26.8. - 13.10.2021 proběhla rekonstrukce části elektroinstalace a plynového kotle s příslušenstvím na veslařské loděnici v Třeboni. Celková sena akce činila...Více zde

21. 08. 2020

Otevřené Mistrovství Oblasti Vltava

Výsledky sobotních rozjížděk a startovní listinu nedělního programu naleznete na www.veslo.cz/závody/rozlosování nebo zde v dokumentech Ke stažení.Více zde

Fotogalerie